ציוד קמפינג ומחנאות – איך לבחור נכון

כאשר מדובר על קמפינג, או בשפה העברית " מחנאות", ניתן לומר שהיא צורה של טיול אשר מאפשרת את החיבור המקסימלי אל הטבע ואל האדמה ומוזילה משמעותית את מחירי החופשות הממוצעות, מה שכן, אחרי ההוצאה הראשונה על הציוד של הקמפינג, אפשר ליהנות ממנו פעמים רבות בלי שום עלויות נוספות.

כשיש בחירה בציוד איכותי מאוד, דבר זה יאפשר שימוש מרובה לאורך זמן מרובה ותחסוך רבות בכל הקשור לעלויות העיקריות אשר כרוכות בלינה מחוץ לבית, כמו בתי מלון, דירות להשכרה, צימרים ומסעדות יוקרה. כאשר מדובר על הרשימה המתאימה לקמפינג ועל השאלה "איך מצטיידים בדיוק במה שצריך?"

ניתן לומר שרשימה של קניות לקמפינג אכן מורכבת מציוד מאוד בסיסי אשר נחוץ כמעט לכל טיול ומאביזרים אשר מותאמים אישית לצרכים הספציפיים שלכם. ציוד לקמפינג בצפון לדוגמה, שונה במעט לעומת הציוד שתצטרכו לטיול במדבר. אך באופן דומה, ישנם הבדלים בין הציוד הדרוש לטיול של אדם בודד או של זוג אנשים לבין ציוד של קמפינג בשביל טיול עם הילדים ולטיול בקיץ לעומת החורף. לכן חשוב מאוד להיערך בהתאם ומראש אל מזג האוויר.

טיפים והמלצות לציוד בסיסי

כמובן שציוד הלינה בשטח הוא הלב של כל המחנאות, בזכות זה שהלינה שלכם היא מתחת לכיפת השמיים.

כאן מאוד מומלץ לקנות בחנות של ציוד קמפינג ומחנאות מקצועי ולבחור באוהל איכותי כמו הדגם המעולה של אוהל קמפינג דגם Montana שהוא קל מאוד להקמה, ולגבי הגודל הוא מתאים לארבעה נפשות. אפשר למצוא עוד אוהלים במגוון גדלים, החל מאוהל לשני אנשים כמו האוהל לקמפינג מדגם RAMBLE, ועד לכזה אשר יתאים גם ל-12 נפשות.

מומלץ מאוד להקפיד על אוהל שיהיה עם פתחי אוורור אשר כולל פתח עליון. האוהל יספק לכם הגנה בסיסית מהגשם ומהשמש, מזבובים והחרקים השונים האחרים. אל האוהל כדאי לצרף אביזרי ציוד נוספים כמו כרית לתמיכה ב צוואר ושק שינה מחברת EVADE, אשר ישפרו את הנוחות של השהייה בו.

בכל הקשור לציוד לבישול והכנת מזון, ישנם כמה מוצרים מאוד בסיסיים אשר כדאי לקחת אל הטיול קמפינג שלכם כמו, צידנית רכה, מיכלי מים, גזיות וערכות קפה, סירים של פויקה, כלי אוכל ובישול שלא שבירים בכלל ולא כבדים, אמצעים בשביל הדלקה של אש, גריל קטן שאפשר לקחת בקלות לאוהבי הברביקיו והכי חשוב מיכלים אשר אטומים למזון פתוח.

שורה תחתונה

לקטגוריה הזאת נכנסים שאר האביזרים אשר מטרתם היא להבטיח את הבטיחות והנוחות המירבית שלכם לאורך כל הטיול כמו, עגלות לשטח בשביל נשיאה של ציוד, מאוד חשוב לדאוג לתאורה בסגנון של פנסים ותאורת שטח, ציליות, חומרים נגד יתושים ומזיקים, מחצלות, שולחנות וכסאות, תיקי רחצה, אולרים לשטח, משקפות, ועוד כדומה.

קרדיט תמונה FREEPIK

דילוג לתוכן