מכניסים לייף סטייל לבית

המונח לייף סטייל מתייחס לבחירה בסגנון חיים מודע, השקעת משאבים בנראות, בנוחות ובהנאה, וכולל בתוכו פרק משמעותי הנוגע לעיצוב הבית. מי שמשקיע זמן ומשאבים בסגנון חיים, בפרטי אופנה מעוצבים, בטיסות ליעדים אקזוטיים ובחופשות במקומות הנכונים שמהווים את המילה האחרונה, בוודאי שלט יזנחו את חלקת האלוהים הקטנה והפרטית, הלא היא הבית.

כיצד משתלב לייף סטייל בעיצוב הבית?

אם לייף סטייל משקף את סגנון ואיכות החיים, הרי שלייף סטייל בתחום עיצוב הבית ישקף סגנון אישי, אמירה, נוחות ופינוק לצד פונקציונליות, בחירה במותגים מובילים ויצירת מרחב אישי שיכול בקלות לככב בקטלוג עיצוב הבית.

רכישת פרטי לייף סטייל לעיצוב הבית תשלב בין פריטים עיצוביים גרידא, לפריטים שימושיים אשר ישקפו את סגנון החיים.

פרטי לייף סטייל מובילים בעיצוב הבית:

טקסטיל – טקסטיל בבית משדר חמימות וביתיות, ויבוא לידי ביטוי באמצעי פיזור פרטי טקסטיל שונים, החל מווילונות, שטיחים וכלה בכריות נוי, מצעים, שמיכות פליז לסלון ועוד. פרטי טקסטיל עשויים ליצור תוצאה הפוכה ומראה מיושן ומבולגן, מה שמצריך בחירה מוקפדת של פרטי טקסטיל מעוצבים, מעירים וחדשניים, בכמות מבוקרת ומותאמת לחלל הרצוי.

פתרונות אחסון – אחד העקרונות המובילים בעיצוב הבית  הוא מראה מינימליסטי, יצירת מרחב פתוח ומיעוט של פריטים גלויים לעין. פתרונות אחסון הם אחד הכלים העיקריים המובילים בעת הלבשת הבית, בעיצוב לייף סטייל נקי, מודרני וחדשני. פתרונות אחסון יכולים לבוא מענף הריהוט, דוגמת ארונות, ויטרינות, מגירות נשלפות וכדומה, אולם יכולים גם להגיע מתחום פרטי העיצוב השונים, ארגזים וקופסאות מעוצבות, תיבות אחסון ועוד.

כלי הגשה ואירוח – כלי הגשה ואירוח למטבח מעידים לא מעט על סגנון החיים ומספקים חותמת נוספת לעיצוב הבית ולאמירה העיצובית שהוא מביא. כלי ההגשה המוקפדים מתחילים כבר בכוסות לשתייה קרה, המוצאות מן המזווה ומוגשות לכל אורח, והמשך בצלחות מרשימות להגשת מתאבנים, צלחות אוכל, מגשים, קנקנים, כלים לרוטב ועוד. ניתן למצוא כיום כלי הגשה ייעודים המותאמים לבשר, לירקות, למרקים ולתבשילים. בחנויות כלי הבית והבישול ניתן למצוא גם סירים מעוצבים, צבעוניים ורחבים, אשר מתאימים לבישול ומהווים תצוגה מרשימה על הכיריים גם יחד, מארזים וכלי הגשה לקינוחים ועוד.

מגבות – על פניו מגבות רכות ואיכותיות הן בבחינת פרטי לייף סטייל אשר נועדו לשדרג את חוויית הרחצה, ופחות בהקשר העיצובי לבית. בבתים המקפידים על סגנון לייף סטייל יקשטו מגבות רכות ונעימות את חדרי שירותי האורחים, ומגבות גוף עוטפות ורכות ישמשו הן את בני הבית והן את האורחים המבקרים לזמן ממושך יותר, מעת לעת. מלבד זאת, יותר ויותר ארונות אמבטיה נבנים כיום בראיה עיצובית, וכוללים מדף פתוח לתצוגה של מגבות מעוצבות ומרשימות.

מוצרי חשמל וטכנולוגיות בישול – בבתים המקפידים על מודרניזציה ואיכות חיים ניתן יהיה למצוא לא מעט מוצרי חשמל חדשניים ומובילים, שהופכים את המטבח הביתי למרחב קולינרי ייחודי. בלנדרים ומיקסרים, גריל ביתי, מעשנה לגינה, טבון, ערכות מקצועיות להכנת פיצה, סט סכינים מקצועיות מעוצבות, מוצרי קונדיטוריה ופטיסרי, כל אלו הם מוצרים שמשדרגים את חוויית הבישול והאפייה, חוויית האירוח ויוצרים מרחב בסגנון לייף סטייל מרשים, וקולינריה משובחת לאורחים ולבני הבית.

קרדיט תמונה: pixabay

דילוג לתוכן