מה נסגר עם כוכבי אירופה? בן יידר ממונאקו נמצא כחשוד למקרה של אונס ותקיפה מינית

בדרך כלל, כאשר אנו עוסקים בנושאים של ספורט ותרבות, תמיד נרצה לשמוע על חדשות טובות, כמו על הרכש החדש של קבוצה מסוימת, על ההישגים החדשים של הכוכבים הישראליים ועוד.

אולם, במהלך השנה האחרונה, אנו נחשפים ליותר ויותר חדשות רעות בנושאים של ספורט ותרבות שכן, המון כוכבי כדורגל הופיעו במספר כותרות בעייתיות, החל מאשרף חקימי ועד לדני אלבס.

ובכן, גם כוכב מונאקו בן יידר מצטרף לרשימה. הצרפתי ממוצא תוניסאי הואשם על ידי שתי צעירות כי הוא ואחיו הקטן כפו עליהן אקטים מיניים בתום ערב אותו בילו כל הארבעה יחדיו בתחילת השבוע.

ההסתבכות של בן יידר

כוכב וקפטן מונאקו מתון בחקירות עקב חשדות של תקיפה מינית ואונס, כך מדווח על פי מקורות התקשורות הצרפתיים ביום חמישי ה-13.7. למעשה, שתי צעירות בגילאי 19 ו-20 מסרו אל המשטרה הצרפתית לונה, כאשר במסגרתה אותן צעירות מאשימות את בן יידר ואחיו הקטן כי השניים כפו עליהן אקט מיני בסיום ערב אשר בילו כולם יחדיו בתחילת השבוע.

לפי הדיווחים הצרפתיים, החקירה עוד בעיצומה ובהתאם לכך, לא קיים עוד שימוע או לחילופין, מעצר של כוכב הכדורגל או אחיו. בן יידר הוא חלוץ מונאקו והקפטן שלה, כאשר הוא נמצא בקבוצה הצרפתית המוכרת לכל עוד מ2019. הכוכב הצרפתי-תוניסאי הוא בן 32, כאשר אחיו הקטן שמופיע איתו בחשדות המזעזעות בן 25.

מה קורה עם שחקני כדורגל?

על אף הצער הרב שבמקרה, כדאי להדגיש כי מדובר במגמה מסוימת שכן, אין זה המקרה הראשון לו אנו עדים בתקופה האחרונה שבמסגרתו כוכב כדורגל גדול מתמודד מול האשמות קשות למדי. גם אגדת ברצלונה ונבחרת ברזיל, דני אלבס, נמצא בתהליכים משפטיים בשל האשמות אונס.

מוקדם יותר השנה, גם אשרף חכימי, מגן פריז סן ז'רמן ונבחרת מרוקו הואשם באונס, כאשר בעקבות המקרה הוגש כנגדו כתב אישום וכן גם אשתו החלה נגדו בתהליכי גירושין.

לסיכום

בין אם מדובר על המקרים של חכימי, בן יידר, אלבס, או אפילו המקרה של מייסון גרינווד שהכה את חברתו במהלך שנה שעברה – נראה כי יש כאן עלייה חדה במקרי האלימות והתקיפה המינית מצידם של כוכבי כדורגל מוכרים. מקרים אלו מעלים המון שאלות מוסריות באשר לחפותם של אותם כוכבים, היחס להם אותם כוכבים "זוכים" מידי רשויות החוק בהשוואה לאנשים רגילים מן השורה ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן