אטרקציה על המים – שייט רומנטי פרטי על יאכטה

שייט רומנטי הוא הזדמנות נפלאה לבלות זמן איכות עם בן / בת הזוג, והזדמנות לעשות דברים ולשוחח על עניינים שלא תמיד יש לכם זמן עבורם. הנה כמה דברים שאתם יכולים לעשות במהלך שייט רומנטי:

באיזה שעה תכננתם את השייט הזוגי שלכם? אם זה ממש מוקדם בבוקר או בשעת שקיעה, צפו להצגה הגדולה של הטבע – השמש שעולה לשמיים או יורדת לים מספקת רגעים עוצרי נשימה, בהם לא צריך להגיד כלום, פשוט להישען אחורה בנוחות, ולהסתכל על היופי הזה, שבלב הים רואים אותו הכי טוב. התפאורה הטבעית שמספק הים לאירוע מפואר כמו שייט רומנטי על יאכטה הוא פשוט מושלם. 

ארוחת ערב רומנטית: בילויים רבים מציעים חוויה של ארוחה משובחת ורומנטית לאור נרות, אבל ארוחה בלב ים על גבי יאכטה שנעה בגמישות בין הגלים, זו הארוחה הכי טעימה והכי רומנטית שתהיה לכם. אתם יכולים לבחור באיזה סוג ארוחה שמתחשק לכם, ואתם יכולים גם להביא מה שבא לכם מהבית. אל תשכחו קינוח כייפי ויין או שמפניה שילוו את הארוחה הכיפית הזו. אגב, אומרים שהאוויר המלוח הבריא של הים מעורר את התיאבון, אז קחו את זה בחשבון.

אם הסקיפר יאפשר לכם מבחינה בטיחותית, רדו לשכשך במים עם אבוב. זו אחת האטרקציות האהובות ביותר על אנשים שמגיעים לשייט. המים בנקודה זו של הים מאוד נקיים וכחולים. זה לגמרי מתאים לסגנון של שייט רומנטי, כי אתם שם לבד והכל כל כך צלול. אין במים האלה למשל בדלי סיגריות כמו שרואים לפעמים במים ליד החוף, קליפות גרעינים או אפילו חיתול מלא (כן כן, כל אלה דברים שנצפו בים לאחרונה). מה שעוד לא תמצאו שם, בלב הים, בתוך המים, זה אנשים שקוראים וצועקים לידכם וכמעט קורעים לכם את עור התוף.

אם בחרתם לעשות שייט רומנטי פרטי על יאכטה דווקא בשעות היום (תתפלאו, לא מעט זוגות בוחרים לצאת לשייט דווקא בשעות היום, בשעות בהן הילדים במסגרות ויש להם שקט לכמה שעות), תוכלו ליהנות משיזוף איכותי. אתם יודעים מה זה להשתזף בפרטיות על הסיפון הפרטי שלכם, בלי שאף אחד עובד לידכם, זורק עליכם חול בטעות, נופל עליכם, מעשן עליכם וצועק לידכם בקולי קולות. למעשה, יכול להיות שתתמכרו לתחושה של שיזוף ביאכטה פרטית, אז זהירות.

שייט רומנטי לאור הכוכבים: לפעמים לא צריך להגיד כלום. מכירים את זה שלשתיקה יש עוצמה גדולה יותר מכל מילות האהבה הקיימות? אחרי השקיעה, כשמתחיל להחשיך והכוכבים מתחילים להופיע, שכבו על הסיפון, החזיקו ידיים ושאו את מבטכם לשמיים. הסתכלו על הכוכבים, נסו לגלות את כוכב הצפון והדובה הגדולה, ופשוט הניחו לעצמכם להירגע. כשאתם רחוקים מאורות העיר, מהרעש, העשן והלכלוך, אתם מגלים שהשמיים זרועים כוכבים יפהפיים. 

ואולי יהיה לכם מזל, ובדיוק תראו כוכב נופל (אל תשכחו לבקש משאלה).

שייט רומנטי שטים גל ונעמה השכרת יאכטות 0504600470

קרדיט לתמונות FREEPIK

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן